Były lider poległ w Maszkienicach – kolejne derby na korzyść Sokoła!

Niesamowite emocje towarzyszyły dzisiejszemu spotkaniu derbowemu, w którym to Sokół Maszkienice grający jako gospodarz pokonał byłego lidera rozgrywek – Victorię Porąbka Uszewska 3-1. Wszystkie bramki tego spotkania zdobyte zostały w pierwszej części mecz u – dwukrotnie Rataja z rzutu karnego pokonał Dzieński, a jedną bramkę dorzucił Buch. Honorowe trafienie dla gości zdobył w 21 min P.Łazarz. Dodatkowo w 40 min spotkania boisko z powodu kontuzji opuścił strzelec dwóch brame, wspomniany chwilę wcześniej Dzieński, a od 74 min goście grali w przewagą jednego zawodnika, bowiem boisko z powodu drugiej żółtej kartki opuścił Płachno.

Sokół Maszkienice – Victoria Porąbka Uszewska 3-1 (3-1)

bramki: Dzieński 9(k),35(k), Buch 24 – P.Łazarz 21
sędziował: Tomasz Pilarski (Tarnów),
żółte kartki: Płachno(dwie), Zawada – W.Zych, D.Łazarz,
czerwona kartka: Płachno 74 min - za dwie żółte,
widzów: 180

SOKÓŁ: Kalemba – R.Chmielarz, Lech, Zawada, Bogusz – Marek Węgrzyn, Płachno, Kozieł, Kubala –Dzieński(40 Janisz), Buch

VICTORIA: Rataj – Toboła, A.Łazarz(46 J.Pałucki), P.Pałucki, W.Zych, Leś, Kraj(46 Nadolnik), P.Łazarz, D.Łazarz, Z.Zych, Fejkiel(80 Kubala)

Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie w dzisiejszym meczu i zapraszamy już w sobotę na przedostatnie spotkanie w tym sezonie, w którym zmierzymy się z Arkadią Olszyny. Początek o 18:00.