Co słychać w A-klasie? cz. I

- Plan przygotowań do rundy jesiennej przedstawiła Arkadia Olszyny. Drużyna prowadzona przez trenera Mieczysława Żabę treningi rozpocznie 14 lipca, a w ciągu okresu przygotowawczego rozegra co najmniej cztery spotkania kontrolne z Dunajcem Zakliczyn bądź Rylovią II Rylowa, Pogórzem Gwoździec, Błękitnymi Przyborów oraz MLKS-em II Żabno.

- Po zakończeniu ostatniego spotkania ligowego IVY Iwkowa, jej dotychczasowy szkoleniowiec - Robert Skirło zrezygnował z piastowanej funkcji. Włodzarze klubu w dalszym ciągu poszukują następcy, którzy poprowadzi klub w zbliżającym się sezonie.

- Od 30 czerwca treningi wznawia także Victoria Bielcza, która pod wodzą najprawdopodobniej Karola Barana będzie przygotowywać się do rundy jesiennej. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 20:00 na boisku w Bielczy.

źródło: Arkadia Olszyny, IVA Iwkowa, Victoria Bielcza