III runda okręgowego Pucharu Polski – zestaw par

Jak informuje strona okocimski.com w czwartek, w siedzibie Podokręgu PN w Brzesku odbyło się losowanie III rundy okręgowego Pucharu Polski. W rozgrywkach ostała się jedna drużyna A-klasy – Arkadia Olszyny, siedem drużyn z okręgówki – Olimpia Kąty, Okocimski Brzesko, Pagen Gnojnik, Rylovia Rylowa, Olimpia Bucze, Strażak Mokrzyska i Orzeł Dębno oraz dwie z IV ligi – Sokół Borzęcin i Jadowniczanka Jadowniki. Te dziesięć drużyn utworzyło pięć par, które powalczą o awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Zestaw par III rundy:
Olimpia Kąty (O) – Okocimski Brzesko(O)
Pagen Gnojnik (O) – Sokół Borzęcin(IV)
Rylovia Rylowa (O) – Jadowniczanka Jadowniki (IV)
Olimpia Bucze (O) – Strażak Mokrzyska (O)
Arkadia Olszyny(A) – Orzeł Dębno (O)

Spotkania rozegrane zostaną w weekend 12/13 listopada. Nieznany pozostaje termin spotkania Olimpia K. – Okocimski, bowiem gospodarze tego meczu w tym terminie rozegrają przełożone spotkanie V kolejki klasy okręgowej.

dane: http://okocimski.com/olimpia-katy-rywalem-w-iii-rundzie-pucharu-polski