Jadowniczanka pierwszym sparingpartnerem!

W najbliższą sobotę pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrają „zielono - czarni”, którzy w samo południe staną w szranki z liderem klasy okręgowej – Jadowniczanką Jadowniki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00, natomiast rozegrane zostanie na boisku obok ZS w Woli Dębińskiej.

Podopieczni grającego trenera – Artura Prokopa po półmetku rozgrywek w klasie okręgowej, zajmują w tabeli ligowej pierwszą pozycję z 31 pkt na koncie, wyprzedzając odpowiednio o cztery oczka drugiego Okocimskiego II Brzesko oraz trzecią Rylovię Rylowa. Najskuteczniejszymi zawodnikami Jadowniczanki są Tomasz Mól oraz Grzegorz Baran, którzy na swoim koncie mają po 8 goli.

Dla naszego sobotniego przeciwnika, mecz z naszą drużyna będzie drugim rozegranym spotkaniem w obecnym roku. W minioną niedzielę także na boisku w Woli Dębińskiej, Jadowniczanka rozgromiła zdziesiątkowany Strażak Mokrzyska 6-1. Pięć bramek w tym pojedynku zapisał na swoim koncie Tomasz Mól, a jedno trafienie dorzucił Sławomir Rydz.

Zbiórka zawodników Sokoła Maszkienice – 11:20 na boisku w Woli Dębińskiej.