Lider kontra lider!

Liderujący po połowie rundy w tarnowskiej grupie A-klasy zespół LKS-u Zgłobice będzie kolejnym, szóstym już przeciwnikiem Sokoła Maszkienice podczas okresu przygotowawczego. Spotkanie pomiędzy liderami swoich grup odbędzie się w sobotę, 7 marca o godzinie 10:30 na boisku Iskry Tarnów.

Zgłobice po trzynastu kolejkach tarnowskiej klasy A zajmują jak już wspomnieliśmy, podobnie jak nasz zespół - pierwsze miejsce. LKS prowadzi z przewagą tylko 2 oczek nad drugą Białą Lubaszową oraz 6 pkt nad trzecią KS Radlną. Warty zaznaczenia jest fakt, że drużyna, z którą przyjdzie nam się zmierzyć w sobotnie przedpołudnie, wszystkie spotkania w rundzie jesiennej rozegrała na wyjazdach.

Podopieczni trenera Piotra Brożka rozegrali do tej pory cztery spotkanie kontrolne. Jedno zakończyło się ich porażką 4-1 z Sokołem Borzęcin, natomiast trzy wygranymi, odpowiednio i chronologicznie ze Spółdzielcą Grabno 4-1, Tuchovią II Tuchów 3-2 oraz LUKS-em Skrzyszów 5-1.

Kilka informacji na temat przeciwnika:

Ludowy Klub Sportowy Zgłobice
Data założenia:14 września 2000