Miłe złego początki – Orzeł gromi w juniorskich derbach!

Lepiej w spotkanie weszli gospodarze, którzy w przeciągu pierwszych piętnastu minut stworzyli sobie trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki, jednak zdołali wykorzystać tylko jedną, gdy dośrodkowanie w prawej strony kąśliwym uderzeniem z ostrego kąta wykończył Postawa. Do końca I połowy wynik nie uległ już zmianie i to gospodarze dość niespodziewanie prowadzili z Orłem. Drugą połówkę od bardzo dobrej połowy zaczęli jeszcze miejscowi, jednak z każdą chwilą coraz widoczniej zaczynali przeważać gracze z Dębna i bramki dla nich były kwestią czasu. Strzelanie w okolicach 60 min rozpoczął obrońca przyjezdnych, który uderzeniem z prawie 50 metrów (!) pokonał Iwańca. Goście w zaledwie 30 min zaaplikowali „zielono - czarnym” jeszcze pięć bramek i ostatecznie pokonali naszą drużynę 6-1, czym przypieczętowali tytuł mistrza rundy jesiennej!

Sokół Maszkiencie – Orzeł Dębno 1-6 (1-0)

bramki: Postawa – Sadłoń x3, Kos, S,Michałek, Nowak
sędziował: Dariusz Sobczyk (Brzesko)
żółta kartka: Węgrzyn
widzów: 20

SOKÓŁ: Iwaniec – Zydroń(55 Cebula), Widło, Postawa, Stolarczyk(63 Pająk), Węgrzyn, Wejman, Sojka, Gaczoł(60 Wasyłek), Kubala(70 Gala), Kaczor(83 Wróbel)