Najlepsze drużyny małopolski w A-klasie!

Niezmiernie rzadko się zdarza aby drużyna w całym sezonie, ba nawet w ciągu rundy nie przegrała żadnego spotkania. Analizując przebieg rozgrywek na terenie województwa małopolskiego w A-klasie, znajdujemy siedem zespołów, które nie przegrały spotkania w rundzie jesiennej. W tym zacnym gronie znajduje się lider naszych rozgrywek – Strażak Mokrzyska.

Liderem w naszym zestawieniu są Błękitni Modlnica, którzy nie dość, że zdobyli w ciągu rundy najwięcej punktów to jeszcze strzelili najwięcej bramek – 74, legitymują się najlepszym bilansem bramkowym, a także jako jedyna drużyna z tego zestawienia wygrała wszystkie swoje spotkania w rundzie jesiennej! Najmniej goli straciła za to drużyna LKS-u Jawiszowice, która w dwunastu spotkaniach tylko czterokrotnie wyciągała piłkę z własnej bramki.

Drugim przedstawicielem OZPN w Tarnowie jest Nowa Jastrząbka, która po wycofaniu drużyny w IV lidze ponownie wróciła do gry i udanie szturmuj bramy klasy okręgowej w swoich rozgrywkach.