Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w kwietniu / 5 miejsce SOKOŁA!

Udanie w rankingu kwietniowym zaprezentowała się nasza strona, która jako debiutant , długo notowana była na trzecim miejscu jednak słaba końcówka miesiąca spowodowała, że ostatecznie witryna sokolmaszkienice.com.pl uplasowała się na piątej pozycji w zestawieniu. Dziękujemy za zdobyte zaufanie oraz odwiedzanie naszej strony!

Sezon w pełni co widać w rankingu. Zobacz zestawienie najpopularniejszych stron w kwietniu.

Mamy sporo nowych stron i sporo przetasowań.

Przypominamy, że ranking tworzony jest na podstawie sumy odsłon stron w danym miesiącu.

1. Blog o drużynach z rocznika 2000 na Mazowszu (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

2. Strona klubu Andrespolia Wiśniowa Góra (andrespolia.pl), występującego w Klasie Okręgowej Łódź.

3. Strona klubu LKS Czaniec (lksczaniec.futbolowo.pl), występującego w III lidze śląsko-opolskiej.

4. Strona klubuGwarek Zabrze(gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

5. Strona klubuSokół Maszkienice(sokolmaszkienice.futbolowo.pl) występującego w A - Klasie Tarnów gr. II (Brzesko).

6. Strona drużyn młodzieżowych klubuKP Gdynia (kpgdynia.com).

7. Strona klubuBaszta Przedrzecz(basztaprzedecz.futbolowo.pl)występującego w A - Klasie Konin gr. II

8. Strona klubuSpółdzielca Siedliszcze (spoldzielca.futbolowo.pl)występującego w A - Klasie Chełm.

9. Strona klubuLKS Ślesin (lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej gr. południowa.

10. Strona rocznika 2000 klubuBroń Radom(http://bronradom2000.futbolowo.pl/)

Poczekalnia, czyli 10 kolejnych stron, które nie zmieściły się w głównym rankingu:

11. Strona klubuDąb Barcin(dabbarcin.info)występującego w kujawsko-pomorskiej Klasie Okręgowej gr. II.

12. Strona rocznika 2005 klubuBłonianka Błonie(blonianka2005.futbolowo.pl).

13. Strona klubuŁokietek Brześć Kujawski(lokietekgks.futbolowo.pl)występującego w kujawsko-pomorskiej Klasie Okręgowej gr. II.

14. Strona klubuMazur Pisz (mazur1951pisz.futbolowo.pl), występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej gr. I.

15. Strona klubuBłonianka Błonie (bloniankablonie.futbolowo.pl)występującego w Lidze Okręgowej Warszawa gr. II

16. Strona rozgrywekX Mistrzostwa Polski LSO ELBLAG 2015(mplso.futbolowo.pl)

17. Strona klubuUnia Oświęcim (mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl), występującego w Lidze Okręgowej Małopolska Zachodnia.

18. Strona drużyn młodzieżowych klubuSEMP Ursynów(semp02.futbolowo.pl).

19. Strona klubuLKS Belk(lksbelk.futbolowo.pl)występującego w śląskiej IV lidze gr. II

20. Strona klubuKS Łomianki (kslomianki.futbolowo.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej gr. północna.

Administratorom najchętniej odwiedzanych stron serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że na futbolowo.pl/ranking przeglądać można aktualizowany codziennie pełny ranking popularności stron.