Podsumowanie zaległych meczów

Sporą dawkę emocji swoim kibicom dostarczyli w sobotę zawodnicy Pagenu Gnojnik, którzy mimo początkowego prowadzenia, musieli ostro gonić wynik w meczu ze Strażakiem. Zaczęło się bardzo dobrze - gospodarze już w 13 min za sprawą Rubina wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą goście odpowiedzieli, a uczynili to aż trzykrotnie(!) w ciągu zaledwie dwunastu minut(!!) – wszystkie bramki strzelił Grochola. Pagen do odrabiania rzucił się w drugiej połowie, a całą odpowiedzialność na swoje barki wziął grający trener z Gnojnika – Ulas, który dwukrotnie pokonał Pacurę i tym samym zapewnił Pagenowi jeden punkt w rywalizacji ze Strażakiem. Wysoką wygraną odniósł lider rozgrywek – Okocimski Brzesko, który na swoim obiekcie pokonał przedostatni w tabeli zespół Naprzodu Sobolów. Gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili 4-0, a dodatkowo od 44 min w przewadze, bowiem drugą żółtą kartę obejrzał Starkowski. Po przerwie gracze trenera Polichta dołożyli jeszcze dwa gole i wygrali cały mecz 6-1. Goście honorową bramkę zdobyli w 87 min spotkania. Wart odnotowania jest wyczyn strzelecki napastnika OKS-u – Gałki, który podobnie jak wspomniany wcześniej Grochola, trzykrotnie pokonał golkipera Naprzodu.
Dzięki pokonaniu w Orła Dębno 3-1, trzecie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej zapewniła sobie Jadowniczanka Jadowniki, która na trzy oczka odskoczyła od swojego sobotniego rywala. W ostatnim meczu, który rozegrany został 11 listopada Rylovia Rylowa ograła u siebie Sokół Maszkienice. Gospodarze dzięki tej wygranej zapewnili sobie vice-mistrzostwo Ligi Okręgowej po rundzie jesiennej.