Pomeczowa wypowiedź trenera Kargula

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią trenera Jana Kargula, który ocenia sobotnie spotkanie z Victorią Bielcza (1-1).

Od samego początku rundy wszyscy do meczu z nami podchodzą podwójnie zmobilizowani i te spotkania traktują bardzo ambicjonalnie. Wynika to z pewnością z naszych wyników osiągniętych jesienią. My natomiast mamy problem z presją jaką sami sobie narzuciliśmy odważnie mówiąc o chęci włączenia się do walki o awans. Remisy które ostatnio regularnie osiągamy od tego awansu z kolejki na kolejkę bardziej nas oddalają. Podział punktów w Bielczy satysfakcjonować może tylko gospodarzy bowiem do zdobycia przez nas w tym meczu kompletu punktów zabrakło nam tylko albo aż trochę szczęścia. Doskonałe okazje jakie sobie stworzyliśmy szczególnie w drugiej połowie powinny być zamienione na bramki.