Porażka w przedostatnim sparingu

W spotkaniu dwóch liderów swoich klas rozgrywkowych lepsi okazali się goście z Woli Radłowskiej, którzy dzisiejszego popołudnia pokonali na boisku w Woli Dębińskiej (obok ZS) Sokół Maszkienice 4-3. Jako pierwsi z prowadzenia cieszyli się „zielono - czarni”, którzy już w 6 min spotkania objęli prowadzenie za sprawą Zawady . LUKS do wyrównania doprowadził sześć minut później, a w ciągu kolejnych siedmiu minut zaaplikował Maszkieniczanom jeszcze dwa gole. Goście jeszcze przed przerwą zdobyli czwartą bramkę i na pauzę obie ekipy schodziły przy wyniku 1-4. Przez dłuższą część II połowy obie ekipy wzajemnie się atakowały, jednak gole padły w końcówce potyczki. Najpierw centro/strzał Lecha wpadł za kołnierz bramkarza LUKS-u (81 min), a następnie Curyło uderzeniem z prawej strony narożnika „piątki”, między nogami golkipera umieścił piłkę w bramce gości, zmniejszając tym samym rozmiary porażki Sokoła.

Sokół Maszkienice – LUKS Wola Radłowska 3-4 (1-4)

bramki: Zawada 6, Lech 81, Curyło 87 - … 12,14,19,30
sędziował: Sebastian Witek (Brzesko)
czerwona kartka: Dzieński 78 min (kopnięcie rywala bez piłki)
widzów: 25

SOKÓŁ: Kita – Zawada, Lech, Curyło, Urbański – Kubala, Płachno, Baran, Mateusz Węgrzyn – Buch, Dzieński grali także: Janisz, C.Chmielarz, Bogusz, Lech

LUKS:

Ostatnie spotkanie kontrolne „zielono – czarni” rozegrają w najbliższy weekend, a przeciwnikiem będzie przedstawiciel klasy okręgowej II – Dunajec Zbylitowska Góra.