Sokół wygrywa z Arkadią i jest pewny trzeciego miejsca na koniec sezonu!

Dzięki dzisiejszej wygranej z Arkadią Olszyny, Sokół na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek w brzeskiej A-klasie zapewnił sobie najniższe miejsce na podium, które jest także najlepszym miejscem w historii naszego klubu na tym szczeblu rozgrywek. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, uczynili to już 2 min meczu jednak później bramki zdobywali gospodarze, którzy czterokrotnie pokonali bramkarza Arkadii – dwukrotnie uczynił to Kozieł, a po razie Marek Węgrzyn oraz Szabat. W 80 min spotkania debiut w zespole seniorów zanotował junior – Kamil Sojka. Wartym odnotowania jest fakt, że do spotkania Sokół przystąpił w bardzo osłabionym składzie - w dniu dzisiejszym zabrakło w składzie "zielono - czarnych" Zawady, Płachny, Dzieńskiego oraz M.Kubali.

Sokół Maszkienice – Arkadia Olszyny 4-1 (2-1)
bramki: Kozieł 21(k), 77(k), Szabat 13, Marek Węgrzyn 63 - P.Waśko 2,
sędziował: Mirosław Łuszcz (KS Żabno),
żółte kartki: R.Chmielarz, Tomczyk – Budyn,