Sparing na ogromny plus!

W prawdopodobnie ostatnim sparingu przed startem rozgrywek pucharowych i ligowych, Sokół Maszkienice pokonał w wyjazdowym spotkaniu grającą w klasie okręgowej – Olimpię Bucze 5-3. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali goście, którzy w tej części gry zdobyli trzy bramki tracąc przy tym jedną. Drugą część gry lepiej zaczęli z kolei gospodarze, którzy dogonili wynik i doprowadzili do remisu. Końcówka spotkania należała jednak do Sokoła, który w ostatnich minutach przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Cieszy dobra postawa w bramce młodzieżowca Daniela Kity, a martwi uraz Roberta Chmielarza, którego pogotowie zabrało do szpitala na dokładniejsze badania kolana.

Olimpia Bucze – Sokół Maszkienice 3-5 (1-3)