Wszystkiego Najlepszego Mateusz!

17 czerwca jest dniem gdy swoje 19. urodziny obchodzi boczny obrońca naszej drużyny – Mateusz Bogusz! Mateusz przyszedł na świat 17 czerwca 1997 roku i od początku swojej przygody z piłką reprezentował barwy Victorii Bielcza, której jest wychowankiem. Ostatnie poł roku spędził jednak w naszym klubie na wypożyczeniu, w czasie, którego wystąpił w 10 spotkaniach seniorów (839 min), w których zdobył jedną bramkę oraz otrzymał jedną żółtą kartkę. Z racji posiadania wieku juniora Mateusz w minionym sezonie zanotował trzy występy w zespole juniorów, w których zdobył sześć goli.

W imieniu zarządu naszego klubu, wszystkich zawodników oraz redakcji naszej strony internetowej życzymy Mateuszowi samych sukcesów w życiu prywatnym!