Wszystkiego Najlepszego Paweł i Kamil!

12 listopada jest dniem, w którym swoje urodziny świętuje dwójka naszych zawodników – Paweł Tryka oraz Kamil Sojka, którzy świętują odpowiednio 26 oraz 18 urodziny! W imieniu zarządu naszego klubu oraz wszystkich zawodników Sokoła Maszkienice życzymy Pawłowi jak i Kamilowi samych sukcesów w życiu prywatnym jak i także na boisku sportowym!

Paweł trafił do naszego klubu w ramach wypożyczenia przed startem obecnego sezonu. W barwach Sokoła rozegrał jak na razie dziesięć gier, w których strzelił siedem bramek i obejrzał jedną żółtą kartkę.

Kamil, który jest zarówno zawodnikiem juniorów i seniorów , w tej starszej kategorii wiekowej od sezonu 15/16, gdy zadebiutował na poziomie A-klasy, rozegrał szesnaście spotkań, w czasie których ani razu nie udało się mu pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.