Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlik Szczurowa
Pogoń Biadoliny Radłowskie
3:3
Grom Sufczyn
Temida Złota
8:1
Błękitni Przyborów
Orzeł Lewniowa
4:1
Jastrząb Łoniowa
Orzeł Stróże
1:0
Jadowniczanka II Jadowniki
Pagen II Gnojnik
0:3
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Łoniowa
Pauza
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
11:0
Orzeł Stróże
Temida Złota
0:3
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Pagen II Gnojnik
1:2
Grom Sufczyn
Orzeł Lewniowa
0:2
Jadowniczanka II Jadowniki
Błękitni Przyborów
0:9
Orlik Szczurowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka II Jadowniki
Pauza
Orzeł Stróże
4:0
Grom Sufczyn
Pagen II Gnojnik
5:0
Temida Złota
Orlik Szczurowa
0:0
Jastrząb Łoniowa
Orzeł Lewniowa
2:3
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
Pogoń Biadoliny Radłowskie
5:1
Błękitni Przyborów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
Pauza
Temida Złota
5:2
Orzeł Stróże
Pagen II Gnojnik
1:1
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Jadowniczanka II Jadowniki
4:1
Orlik Szczurowa
Grom Sufczyn
2:1
Orzeł Lewniowa
Błękitni Przyborów
0:5
Jastrząb Łoniowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Sufczyn
Pauza
Jastrząb Łoniowa
3:4
Jadowniczanka II Jadowniki
Orzeł Lewniowa
6:2
Temida Złota
Orzeł Stróże
0:4
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Pagen II Gnojnik
3:0
Błękitni Przyborów
Orlik Szczurowa
1:4
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Temida Złota
Pauza
Pagen II Gnojnik
3:0
Orzeł Stróże
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
0:1
Jastrząb Łoniowa
Pogoń Biadoliny Radłowskie
2:1
Orzeł Lewniowa
Grom Sufczyn
3:1
Orlik Szczurowa
Błękitni Przyborów
0:5
Jadowniczanka II Jadowniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Pauza
Jastrząb Łoniowa
1:0
Grom Sufczyn
Orzeł Lewniowa
1:1
Pagen II Gnojnik
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
1:1
Jadowniczanka II Jadowniki
Orzeł Stróże
3:0*
Błękitni Przyborów
Orlik Szczurowa
1:2
Temida Złota
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen II Gnojnik
Pauza
Błękitni Przyborów
0:6
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
Grom Sufczyn
1:1
Jadowniczanka II Jadowniki
Orzeł Stróże
1:1
Orzeł Lewniowa
Temida Złota
4:3
Jastrząb Łoniowa
Pogoń Biadoliny Radłowskie
1:1
Orlik Szczurowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stróże
Pauza
Jastrząb Łoniowa
2:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Orzeł Lewniowa
3:0
Błękitni Przyborów
Jadowniczanka II Jadowniki
2:0
Temida Złota
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
1:6
Grom Sufczyn
Orlik Szczurowa
3:1
Pagen II Gnojnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lewniowa
Pauza
Temida Złota
- : -
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
Orzeł Stróże
- : -
Orlik Szczurowa
Błękitni Przyborów
- : -
Grom Sufczyn
Jastrząb Łoniowa
- : -
Pagen II Gnojnik
Pogoń Biadoliny Radłowskie
- : -
Jadowniczanka II Jadowniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Przyborów
Pauza
Jastrząb Łoniowa
- : -
Orzeł Stróże
Grom Sufczyn
- : -
Temida Złota
Jadowniczanka II Jadowniki
- : -
Pagen II Gnojnik
Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki
- : -
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Orlik Szczurowa
- : -
Orzeł Lewniowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości