Orlikowa gierka na korzyść Sokoła

Zwycięstwem „zielono – czarnych” zakończyła się dzisiejsza orlikowa gierka, w czasie której podopieczni trenera Jana Kargula ograli przedstawiciela bocheńskiej A-klasy, zespół GOSiR Rzezawianka/Novi Rzezawa 10-7. Spotkanie rozegrane zostało w wymiarze czasowym 2x40 min. Bramki dla Sokoła zdobywali: 2x Dzieński i 2xCuryło oraz po jednym golu Szabat, Kozieł, Mateusz Węgrzyn, Buch, Płachno oraz samobój.

Sokół Maszkienice - GOSiR Rzezawianka/Novi Rzezawa 10-7 (4-3),

bramki: 2x Dzieński i 2xCuryło, Szabat, Kozieł, Mateusz Węgrzyn, Buch, Płachno oraz samobój - ???

SOKÓŁ: Kita – Zawada, Płachno, Tomczyk, Dzieński, Kubala, Janisz, Curyło, Buch, C.Chmielarz, Mateusz Węgrzyn, Kozieł, Szabat,

GOSiR: ???

Kolejne spotkanie Maszkieniczanie rozegrają w najbliższą niedzielę, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie po raz kolejny zespół Strażaka Mokrzyska.