Podsumowanie 9. kolejki Ligi okręgowej

Pozycję lidera tabeli utrzymała Rylovia Rylowa, która w sobotę na swoim terenie pokonała Arkadię Olszyny (3-1) – szalona była zwłaszcza końcówka spotkania, gdyż obie drużyny zdobyły po bramce w doliczonym czasie gry. Dystansu do prowadzącej Rylovii nie traci drugi w tabeli Naprzód Sobolów, który w najciekawszym spotkaniu 9 kolejki LO pokonał u siebie czwartą aktualnie Radłovię Radłów (3-1). Na trzecią pozycję awansowała Raba Książnice, która wykorzystała atut własnego obiektu i pokonała tam Sokół Borzęcin (3-2) mimo iż do przerwy przegrywała 1-2. Drugi mecz z rzędu wygrała Jadowniczanka Jadowniki, która tym razem pokonała na wyjeździe Olimpię Bucze (3-1). Zdecydowanie najwięcej bramek obejrzeli kibice w Gnojniku, gdzie Pagen rywalizował z Sokołem Maszkienice. Wynik w tym spotkaniu był cały czas sprawą otwartą i zmieniał się co kilkanaście minut. Ostatecznie golem w doliczonym czasie gry 3 punkty zapewnili sobie gospodarze, którzy wygrali spotkanie w stosunku (4-3). Trzeci remis z rzędu zanotował Strażak Mokrzyska, który na wyjeździe podzielił się punktami z dziesiątym w tabeli Orłem Dębno (1-1). Czwarte zwycięstwo w obecnym sezonie odniosła Olimpia Kąty, która pokonała na swoim terenie Szreniawę Nowy Wiśnicz (2-1) przez co przerwała serię czterech kolejnych meczów bez porażki bocheńskiego beniaminka.