Wysoka wygrana Sokoła z Bobrovią

Okazałą wygraną odniósł wczorajszego wieczoru Sokół Maszkienice, który w spotkaniu rozegranym na sztucznym boisku w Tarnowie pokonał A-klasową drużynę Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 7-2. Do przerwy „zielono - czarni” po bramkach Tryki i Tomczyka prowadzili 2-1, na początku drugiej połowy goście zdobyli wyrównującego gola jednak od tego momentu zaczęła się dominacja Sokoła, który do końca meczu zdobył jeszcze pięć goli i ostatecznie wygrał cały mecz 7-2. Gole w tej części gry dla Maszkieniczan zdobywali Koziełx2, Buch, ponownie Tryka oraz Baran.

Sokół Maszkienice – Bobrovia Bobrowniki Małe 7-2 (2-1)

7-2 Baran 87

sędziował: Sebastian Wiśniowski (KS Tarnów)
widzów: 10

SOKÓŁ: Kalemba(46 Testowany II) – Szabat, Testowany I, Curyło, Marek Węgrzyn, Starosta, Kozieł, Baran, Mateusz Węgrzyn, Tomczyk, Tryka grali także: Buch, Latocha, Kita

BOBROVIA: Rodak – Leśniak, Piotr Fudalej, Żurek, Paweł Fudalej, Nosek, S.Seremet, Smoleń Karaś, Rogóż grali także: T.Seremet, Miśtak, Kabat, Chłopecki, Usarz, Jarek

Kolejny sparing Sokół Maszkienice rozegra w najbliższy weekend, a rywalem podopiecznym trenera Jana Kargula będzie Wisła Szczucin. Dokładny termin meczu podamy w przyszłym tygodniu.