3 maj - misja Poręba Spytkowska!

Nie milkną echa spotkania z Tymonem, a już we wtorek kolejne spotkanie ligowe rozegrają nasi zawodnicy, którzy 3 maja zmierzą się na własnym obiekcie z Porębą Spytkowską. Początek tego spotkania o godzinie 17:30.

Poręba, która z przytupem weszła w wiosenne rozgrywki A-klasy będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla Sokoła we wtorkowe popołudnie. Podopieczni trenera Szczepana Goryczki po 19 rozegranych kolejkach zajmują w tabeli ligowej szóstą lokatę gromadząc w tych spotkaniach 33 punkty (9z – 6r – 4p). Najskuteczniejszym zawodnikiem Poręby jest Łukasz Zych, który ma w swym dorobku 10 goli. W minionej rundzie Sokół pewnie, bez problemu pokonał na wyjeździe Porębę Spytkowską 4-0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mirosław Dzieński, Dominik Postawa, Tomasz Kozieł oraz samobój Kamila Puta.

W niedzielę Poręba Spytkowska w meczu na szczycie 18. Kolejki podzieliła się punktami z byłym już liderem rozgrywek – Strażakiem Mokrzyska 2-2