Derbowa II runda Pucharu Polski – zapowiedź!

Los tak sprawił, że aż cztery spotkania spośród dziewięciu jakie rozegrane zostaną w II rundzie wstępnej okręgowego Pucharu Polski oznaczają derby. Najwcześniej, bo już w piątek naprzeciwko sobie wybiegną jedenastki brzeskich sędziów - Gwizdki Brzesko oraz Okocimskiego Brzesko (V). W sobotę z kolei będziemy mieli do czynienia z derbami Gminy Brzesko oraz Gminy Szczurowa. W tym pierwszym pojedynku zmierzą się zespoły Poręby Spytkowskiej (A) oraz Jadowniczanki Jadowniki (IV), a w drugim Korona Niedzieliska(A) i Rylovia Rylowa(V). Na deser w niedzielne popołudnie derby Gminy Dębno i pojedynek Sokoła Maszkienice (A) oraz Orła Dębno (V). Pełny zestaw par II rundy dostępny w rozwinięciu artykułu!

Piątek
Gwizdki Brzesko - Okocimski KS Brzesko 18:30 / mecz na stadionie OKS-u, Gwizdki gospodarzem

Kłos Łysa Góra - LKS Gnojnik 15:00
Iskra Łęki - Strażak Mokrzyska 17:00