Hokejowy remis ze Strażakiem II Mokrzyska

Niezłą strzelaninę urządzili sobie dzisiaj zawodnicy Sokoła Maszkienice i Strażaka II Mokrzyska, którzy dzisiejszego przedpołudnia rywalizowali między sobą na boisku w Biadolinach Radłowskich. Mimo zalegającego śniegu obie drużyny stworzyły niezłe widowisko i zdobyły w sumie dziesięć bramek, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5-5. Dla Sokoła strzelali dziś: Tomczyk 3, Tryka oraz Kita.

Sokół Maszkienice – Strażak II Mokrzyska 5-5 (2-5)

bramki:
0-1 Minor 4
0-2 Minor 7
1-2 Tryka 17
2-2 Tomczyk 22
2-3 Minor 22
2-4 Wyczesany 31
2-5 Kokoszka 36
3-5 Kita 45
4-5 Tomczyk 61 (k)
5-5 Tomczyk 70

sędziował: Jan Kargul

SOKÓŁ: Kalemba – Starosta, Testowany I, Testowany II, Szabat, Kita, Kozieł, Marek Węgrzyn, Tomczyk, Buch, Tryka grali także: Latocha, Testowany III

STRAŻAK II: Woda - Święch, Wyczesany, Biedak, Świerczek, Kuras, Marzec, Kokoszka, Lis, Czwak, Halik, Minor, Zachara

Kolejny mecz „zielono - czarni” za tydzień w sobotę, a rywalem będzie Bobrovia Bobrowniki Małe. Dokładne miejsce oraz godzinę rozpoczęcia meczu podamy w przyszłym tygodniu.