Pavlo Starosta nowym zawodnikiem Sokoła!

W dniu dzisiejszym podpisana została umowa transferowa, na mocy której nowym zawodnikiem naszej drużyny został 21-letni Ukrainiec – Pavlo Starosta.

Pavlo urodził się 2 lipca 1995 roku we Lwowie. Na Ukrainie grał w zespołach młodzieżowych FK Lwów (obecnie druga liga). Do naszej drużyny trafił z zespołu Okocimskiego Brzesko. W minionym sezonie Pavlo w barwach „Piwoszy” na poziomie klasy okręgowej rozegrał 8 spotkań, w czasie których ani raz nie zdołał zdobyć bramki. Nominalną pozycją Pavla jest obrona – może występować zarówno na prawej jak i lewej stronie defensywy. Transfer ma charakter definitywny.

Warto odnotować, że przejście Pavla do naszej drużyny oznacza, że będzie on pierwszym zagranicznym zawodnikiem, który kiedykolwiek reprezentował barwy naszej drużyny.

Witamy zatem Pavla w drużynie i życzymy powodzenia na boiskach okręgówki w "zielono - czarnych"!

foto / info: http://okocimski.com/pavlo-starosta-zawodnikiem-okocimskiego