Pierwszy sparing zakończony porażką

Od porażki serię spotkań kontrolnych rozpoczęli zawodnicy Sokoła Maszkienice, którzy w dniu dzisiejszym ulegli w meczu rozgrywanym na sztucznej trawie w Tarnowie – KS US Śmigno 6-2. Bramki dla naszej padały w I oraz II połowie, a zdobywali je zawodnik testowany I oraz Patryk Tomczyk. Do spotkania „zielono - czarni” przystąpili w mocno osłabionym i eksperymentalnym składzie przez co wynik spotkania nie jest żadną niespodzianką. Gracze ze Śmigna przeważali przez większość spotkania, a udokumentowali to w ostatnich 25 min spotkania, gdy strzelili cztery gole. Kolejne mecz kontrolny nasza drużyna rozegra w najbliższy weekend, a rywalem będzie KS Radlna.

KS US Śmigno – Sokół Maszkienice 6-2 (1-1)

6-2 Nowak90

sędziowali: Jarosław Wroński i Zbigniew Siemiński (KS Tarnów)
widzów: ok 20
ŚMIGNO: I połowa: Bielaszka, Niewola, Domagała D., Szponder, Wajs, Marciniec Sz., Pacura, Szatko, Nowak, Barwacz K., Dmuchała. Zmiany w II połowie Bielaszka/Wiśnicki, Marciniec/Pagos, Dmuchala/Świerczek, Wajs/Marek B., Pacura/Kołton, Szponder/Kilian.
SOKÓŁ: Kalemba – Kita, testowany I. Marek Węgrzyn, testowany II, Mateusz Węgrzyn, Sojka, testowany III, Tomczyk, Buch, Tryka – grali także: Latocha, C.Chmielarz, Szabat

W 37 min rzutu karnego nie wykorzystała drużyna Śmigna – uderzenie zawodnika nie trafiło w bramkę.