Podsumowanie 8. kolejki brzeskiej B-klasy

Ósma kolejka brzeskiej B-klasy obfitowała w sporą ilość bramek. W zaledwie czterech spotkaniach zawodnicy zdołali strzelić aż 24 gole, które dały z kolei średnią 6 bramek na jeden mecz! Na fotel lidera wrócił Spółdzielca Grabno, który wykorzystał pauzę Sokoła II/Iskry Łęki oraz ubiegłotygodniową porażkę tej drużyny i dzięki ograniu w sobotę Orła Stróże (5-0) zepchnął rezerwy Sokoła na drugą lokatę. Na trzecią lokatę awansował Orlik Szczurowa, którzy ograł bardzo pewnie na wyjeździe Wulkan Biesiadki (5-0). Goście ze Szczurowej od 32 min mieli ułatwione zadanie, bowiem za czerwoną kartkę, z boiska usunięty został jeden z zawodników Wulkanu. Osiem bramek obejrzeli kibice w Przyborowie, gdzie miejscowi Błękitni ulegli Wiślanom Wola Przemykowska aż (7-1). Najwięcej emocji w ten kolejce dostarczył mecz derbowy pomiędzy Temidą Złota, a Orłem Lewniowa. Gospodarze po 23 minutach prowadzili już 2-0, jednak tuż przed przerwą gościom udało się zdobyć trzy bramki i wyjść na jedno bramkowe prowadzenie. Prowadzenie, którego nie oddali już do końcowego gwizdka. W końcówce sporo pracy miał główny arbiter, który pokazał aż trzy czerwone kartki – dwie dla Temidy oraz jedną dla Orła.

Liczba rozegranych meczów: 4/5
Zwycięstwa gospodarzy: 1
Zwycięstwa gości: 3
Remisy: 0
Mecze nierozegrane: 1 - CANPACK Okocimski II Brzesko- Jastrząb Łoniowa | przełożony
Strzelone bramki: 24
Średnia bramek na 1 spotkanie: 6,00
Najwięcej goli8 – padło w meczu Błękitni Przyborów – Wiślanie Wola Przemykowska (1-7)
Najmniej goli – 5 – padło w meczach– Temida Złota - Orzeł Lewniowa (2-3) oraz Wulkan Biesiadki - Orlik Szczurowa (0-5)

Pauza – Sokół II/Iskra Łęki

Spotkanie CANPACK Okocimski II Brzesko- Jastrząb Łoniowa zostało przełożone i odbędzie się oni 17 listopada o godzinie 13:00.