Podsumowanie XI kolejki Ligi Okręgowej!

Sobotnie spotkania w „okręgówce” zakończyły się bez większych niespodzianek – swoje spotkania wygrały faworyzowane zespoły. Pewne zwycięstwo w derbach Gminy Brzesko odniósł CANPACK Okocimski Brzesko, który na własnym terenie ograł Strażaka Mokrzyska 3-0, Sokół Maszkienice skromnie 2-1 ograł w Buczu, miejscową Olimpię, a Rzezawianka z trudnego terenu jakim jest boisko w Gnojniku - wraca z kompletem punktów, wygrywając z tamtejszym Pagenem 2-0. Dużo więcej emocji było w niedzielnych spotkaniach. Na szczególną uwagę zasługują dwa spotkania: Olimpia K. – Rylovia oraz Naprzód – Tarnavia. W pierwszym ze wspomnianych spotkań doszło do niesamowitego comebacku, jakim popisała się Rylovia. Gospodarze po zaledwie 22 min prowadzili z Rylovią, aż 3-0(!). Goście przed przerwą zdobyli jeszcze kontaktowego gola i nieco zmniejszyli rozmiary prowadzenia Olimpii. Po przerwie nastąpiła metamorfoza Rylovii, która w II części meczu zaaplikowała gospodarzom jeszcze cztery gole i ostatecznie wygrała mecz w stosunku 5-3. Warto zaznaczyć, że trzy ostatnie bramki padły w ciągu trzech minut(!). Równie ciekawy przebieg miały derby Gminy Łapanów, pomiędzy Naprzodem, a Tarnavią. Goście w pewnym momencie prowadzili już 2-0, jednak w zaledwie 5 min gospodarze zniwelowali powstałą różnicę i zrobiło się 2-2. Do końca meczu obie drużyny zdobyły jeszcze po jednym golu i mecz zakończył się wynikiem 3-3. Dla Naprzodu jest to czwarty kolejny remis z rzędu, a dla Tarnavii pierwsze punkty od 4 kolejki. Bez problemów z Radłovią uporała się Jadowniczanka, która 3-1 ograła na wyjeździe w Radłovie. Dla szkoleniowca Jadowniczanki był to sentymentalny powrót do klubu, w którym występował w minionym sezonie. Skromną wygraną odniósł Orzeł, który 2-1 pokonał u siebie Sokół Borzęcin. Gracze z Dębna mają patent na Sokoły, bowiem tydzień temu ograli Maszkienice 3-2, a wczoraj Borzęcin 2-1.