Podsuwanie zaległych meczów oraz III rundy Pucharu Polski

W sobotę ostatecznie zakończono zmagania w Lidze Okręgowej w rundzie jesiennej sezonu 2017/18. Ostatnimi spotkaniami jakie rozegrano w tym roku były pojedynki CANPACK Okocimskiego Brzesko z Sokołem Maszkienice oraz Pagenu Gnojnik z Olimpią Kąty. W pierwszym ze wspomnianych spotkań obyło się bez niespodzianki i wyżej notowani gospodarze – nomen omen liderzy rozgrywek pewnie pokonali gości z Maszkienic 4-2. Wygrana pozwoliła odskoczyć podopiecznym Rafała Polichta na odległość dziewięciu punktów drugiej Rylovii oraz na dwanaście oczek trzeciej w tabeli Jadowniczance. Rzutem na taśmę na czwarte miejsce awansowała Olimpia Kąty, która zaległym meczu ograła na wyjeździe Pagen Gnojnik 5-0. Kunsztem strzeleckim w tym spotkaniu błysnęli Damian Cebula oraz Jakub Nowak, którzy razem zdobyli wszystkie bramki dla Olimpii – D.Cebula trzykrotnie pokonał bramkarza, a Nowak dwukrotnie. Porażka Pagenu oznacza, że zimę drużyna spędzi na dziewiątym miejscu.

Wyniki zaległych meczów 12. Kolejki:

- CANPACK Okocimski Brzesko – Sokół Maszkienice 4-2
więcej o meczu:

- Pagen Gnojnik – Olimpia Kąty 0-5
więcej o meczu:

Na sobotę także zaplanowano dwa mecze w ramach rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. W jednym z meczów występująca w A-klasie - Victoria Porąbka Uszewska uległa na własnym terenie Jadowniczance Jadowniki 2-5, a w drugim Arkadia Olszyny (najprawdopodobniej) bez gry awansowała do kolejnej rundy, bowiem Rylovia nie przyjechała na mecz do Olszyn. Pozostałe mecze tej rundy rozegrane zostaną na wiosnę.

- Victoria Porąbka Uszewska – Jadowniczanka Jadowniki 2-5
bramki: K.Pałka, W.Zych – Byszewski, Mól, Gejza, samobój, Stec