Przed meczem z Tymonem

Już w najbliższą niedzielę 20 września o godzinie 16:00, Sokół Maszkienice zmierzy się na wyjeździe z Tymonem Tymowa w ramach VI kolejki brzeskiej A-klasy. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Tymon po pięciu kolejkach zajmuje w tabeli brzeskiej A-klasy ósme miejsce, a do naszego zespołu, który jest sklasyfikowany na piątym miejscu traci trzy punkty. Podopieczni trenera Pawła Pachoty po dość udanym początku rundy jesiennej, gdzie mierzyli się z zespołami słabszymi, ostatnimi czasy zanotowali passę trzech meczów bez wygranej, przegrywając odpowiednio z Błękitnymi Przyborów (0-2) i Strażakiem Mokrzyska (0-3) oraz remisując 0-0 z Koroną Niedzieliska. Bilans bramkowy Tymona jest zbilansowany – drużyna zarówno zdobyła, jak i straciła siedem bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego najbliższego przeciwnika jest Kamil Mendyk, mający w swym dorobku trzy trafienia.

W minionej kolejce Tymon Tymona uległ na własnym terenie Strażakowi Mokrzyska 3-0, a trener wystawił następujący skład: Grzesicki – Bolechała, Buchowicz, Dumana, Gruca, Meller, Musiał, Pachel, Rosiek(65 Piech), Skwarło, Wilczek Sezon ubiegły dostarczył, aż trzech spotkań Sokoła z Tymonem.

Pierwsze z nich padło łupem Maszkieniczan, którzy w ramach rozgrywek PP ograli rywala na wyjeździe 5-3. Do rewanżu doszło już w III kolejce. Wówczas to udanie zemścił się Tymon pokonując „zielono - czarnych” 4-1. Trzeci mecz nie został rozstrzygnięty, bowiem oba zespoły podzieliły się punktami – zawody zakończyły się wynikiem 0-0. Niedzielne spotkanie będzie szczególne dla Zdzisława Izworskiego, który jeszcze w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu reprezentował barwy Sokoła, a dziś biega po boisku w koszulce Tymona.