Przed nami XV kolejka A-klasy!

Jutro wczesnym przedpołudniem zainagurowana zostanie XV kolejka brzeskiej A-klasy. O godzinie 11:00 na boisku w Bielczy w jednym z hitów tejże serii meczów zmierzy się miejscowa Victoria oraz Olimpia Bucze. Tego dnia emocje zapowiadają się na Łekach gdzie miejscowa drużyna zmierzy się z Sokołem Maszkienice. Jak już pisaliśmy w zapowiedzi obie te ekipy łączą nazwiska Bury, Szafrański po stronie gospodarzy oraz Płachno, Zawada oraz Curyło po stronie gości – wszyscy Ci gracze mieli okazję lub będą mieli grać w barwach obu zespołów.

Niedzielnym hitem XV kolejki będzie spotkanie piątego Strażaka Mokrzyska z nowym/starym liderem – Tymonem Tymowa. W Czchowie natomiast spotkają się sąsiedzi z ligowej tabeli, naprzeciw siebie staną dziesiąty Piast oraz dziewiąta IVA Iwkowa.