Puchar Polski już 2 sierpnia, terminarz rundy jesiennej również znamy!

W dniu wczorajszym na stronie PPN w Brzesku dodany został wstępny terminarz rundy jesiennej brzeskiej A-klasy. Jak już wcześniej informowaliśmy start rozgrywek nastąpi 15/16 sierpnia(Iskra Łęki), a zakończy się w weekend 7/8 listopada (Victoria Bielcza). W uwagi na prace renowacyjne na boisku, Sokół wszystkie spotkania rozgrywał będzie na wyjazdach. W rozwinięciua artykułu dostępny pełny, wstępny terminarz.

Za tydzień, 2 sierpnia rozegrana zostanie I runda wstępna okręgowego Pucharu Polski. Zmierzą się w niej (wzorem roku ubiegłego) drużyny A i B klasy. W II rundzie, której termin również znamy – 9 sierpnia, do rozgrywek przystąpią drużyny klasy okręgowej oraz prawdopodobnie IV ligi. Losowanie powinno odbyć się na dniach w siedzibie PPN w Brzesku.

Terminy rozgrywania I oraz II rundy Pucharu Polski:

I - runda 02 sierpnia 2015, godzina 17:00
II - runda 09 sierpnia 2015, godzina 17:00