Raport z wypożyczeń

Jedynym zawodnikiem Sokoła Maszkienice, który minioną rundę jesienną spędził w innym klubie był Cezary Chmielarz, który bronił barw A-klasowego Startu Biadoliny Szlacheckie.

W barwach naszego lokalnego przeciwnika Czarek wystąpił w jedenastu spotkaniach – 10 w lidze i 1 w pucharze. Na placu gry spędził w sumie 667 min – średnio 60, 6 minut. W podstawowej „11” wychodził na mecz siedmiokrotnie, a czterokrotnie pojawiał się tam wchodząc z ławki rezerwowych. W żadnym ze spotkań, w którym wystąpił nie zdobył bramki, ani nie obejrzał żadnej kartki. Z uwagi na problemy kadrowe „zielono - czarnych” wypożyczenie, które miało obowiązywać do 30 grudnia 2017 roku, zostało nieco skrócone, przez co Czarek zasiadł w meczu z Okocimskim na ławce rezerwowych.