Rozpoczynamy nowy sezon ligowy!

Po ponad dwóch miesiącach przerwy na boiska ligowe wracają zawodnicy brzeskiej A-klasy, którzy już w najbliższy weekend podejmą rywalizację w sezonie 2016/17. W rozgrywkach witamy trzy nowe drużyny – spadkowicza z klasy okręgowej – LKS Uszew oraz dwójkę beniaminków z B-klasy – Temidę Złota oraz Jedność Paleśnicę. Już w I kolejce spotkają dwie przed chwilą wspomniane drużyny, które jeszcze w poprzednim sezonie dzieliły dwie klasy rozgrywkowe – Uszew podejmie na własnym obiekcie Jedność Paleśnica. Trudniejsze zadanie stoi przed Temidą, która uda się w I kolejce na mecz do Victorii Porąbka Uszewska, czyli ubiegło-sezonowego vicelidera tabeli. W niedzielę natomiast na tapecie będą derby Gminy Dębno, które rozegrane będą między Sokołem Maszkienice, a Kłosem Łysa Góra.

sobota, 13.08
- LKS Uszew – Jedność Paleśnica 17:00,