Rylowa wygrywa do zera – Rylovia – Sokół 2:0

Drugą z rzędu porażkę odniósł Sokół Maszkienice, który w dniu dzisiejszym, w zaległym meczu 7. kolejki Ligi Okręgowej uległ na wyjeździe sklasyfikowanej na drugiej pozycji w ligowej tabeli Rylovii 2-0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Albert Skrzyński oraz Dawid Smęda z rzutu karnego.

bramki: Skrzyński 38, Smęda 54 (k),
sędziował: Maciej Jeziorek (KS Bochnia),
żółte kartki: A.Ostrowski, Kaczmarczyk, N.Ostrowski – Marek Węgrzyn, Kozieł, Bogusz(dwie)
czerwona kartka: Bogusz 90+2 – za dwie żółte
widzów: 30

RYLOVIA: K.Baran – Łucarz(60 Kaczmarczyk), E.Ostrowski(46 Smęda), N.Ostrowski, Sikora(60 A.Ostrowski), Stawarz, Wojewoda(80 Wojnicki), K.Zawada, Hebda, Krupa, Skrzyński(76 Górak)

SOKÓŁ: Kalemba – Szabat, Postawa, Marek Węgrzyn, Bogusz, Starosta, Kozieł, Płachno, Tomczyk, Sojka(83 Latocha), Kubala(46 Tryka)

Wynik meczu w 38 min otworzył Skrzyński. Napastnik Rylovii najszybciej dobiegł do futbolówki, którą wypluł przed siebie Kalemba po uderzeniu Łucarza i bez problemu skierował ją do bramki Sokoła. Drugą bramkę Rylovia zdobył na początku II połowy meczu – w polu karnym przewinienie popełnił Bogusz, który przewrócił w obrębie „16” N.Ostrowskiego. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Smęda i pewnie pokonał Kalembę. Dodatkowo w doliczonym czasie gry – drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną obejrzał gracz Sokoła Maszkienice – Mateusz Bogusz.