Spotkanie IVA – Tymon ponownie poddane weryfikacji!

Jak czytamy w kolejnym komunikacie na stronie klubu sportowego IVA Iwkowa, we czwartek na posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej PPN w Brzesku zmieniono ubiegłotygodniową decyzję o przyznaniu walkowera w meczu IVA – Tymon dla zespołu gości. Odwołanie jakie złożyli działacze klubu z Iwkowej przyniosło pożądany skutek i mecz został (czy ostatecznie?) zweryfikowany zgodnie z wynikiem jaki miał miejsce na boisku, czyli zwycięstwem podopiecznych trenera Roberta Skirło 1-0.

Przypomnijmy, sprawa ta dotyczyła braku regulaminowych 48h pomiędzy zakończeniem, czwartkowego(15.06) spotkania Poręba – IVA, a rozpoczęciem sobotniego meczu (17.06) IVA – Tymon.

Po tej weryfikacji tabela powróciła do stanu jaki miał miejsce tuż po zakończeniu 26.kolejki. IVĘ trzy punkty wywindowały aż na ósmą lokatę, natomiast na trzecie od końca miejsce (teoretycznie zagrożone spadkiem) spadł Start Biadoliny Szlacheckie.

Odnośnie meczu Olimpia Bucze - Strażak zacytujemy wpis Hentryka Świerczka z jego osobistego bloga, w którym przedstawia inne spojrzenie na wspomniany wcześniej mecz. Kliknięcie na zdjęciu przenosi do pełnego wpisu.

dane/źródło: http://fanklubivy.futbolowo.pl/news,2991201,z-duzej-chmury-maly-deszcz.html