Tymon niedzielnym przeciwnikiem

Po raz szósty w tej rundzie rozgrywkowej, stadion Sokoła Maszkienice będzie areną spotkania ligowego. Tym razem w niedzielne pezedpopołudnie „zielono - czarni” zmierzą się z jedenastą drużyną w tabeli – Tymonem Tymowa! Początek meczu o godzinie 11:00.

Tymon zajmuje w chwili obecnej – jak już wspomnieliśmy we wstępie zajmuje w tabeli ligowej jedenastą pozycję, zdobywając w dotychczasowych grach 11. punktów. Na taką zdobycz punktową składają się trzy spotkania wygrane (2-1 z Jednością , 3-0 z Arkadią i 4-2 z Temidą), dwa zremisowane (2-2 z Błękitnymi i 1-1 z Victorią) oraz cztery porażki (3-5 Pogórze, 1-4 z Koroną, 1-3 z Kłosem oraz 2-3 z LKS Uszew). Podopieczni Pawła Pachoty legitymują się ujemnym bilansem bramkowym (-2), bowiem przy 19. zdobytych trafieniach, stracili 21. goli.

Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego niedzielnego przeciwnika jest Bartłomiej Kuraś, który dla Tymona zdobył do tej pory pięć goli.

W minionym sezonie Sokół i Tymon rozegrały między sobą dwa spotkania. Najpierw w Tymowej, Sokół pewnie pokonał gospodarzy 3-0, a w rewanżu obie drużyny urządziły sobie festiwal strzelecki, w którym padło aż 10 goli. Ze zwycięstwa cieszył się Sokół, który ograł wówczas Tymona 7-3