Wszystkiego Najlepszego Grzesiek!

W dniu dzisiejszym swoje 31. urodziny obchodzi obrońca naszej drużyny – Grzegorz Lech. Grzesiek urodził się 1 kwietnia 1986 roku i swoje pierwsze przygody w piłką stawiał Tamelu Tarnów skąd przeniósł się do Iskry Tarnów, gdzie występował na poziomie starej V ligi tarnowsko – nowosądeckiej oraz w tarnowskiej klasie okręgowej. Przed sezonem 13/14 trafił do Iskry Szczepanów skąd po zaledwie kilku spotkaniach został przetransferowany do naszej drużyny. Jak do tej pory w zespole Sokoła, „Kolejorz” rozegrał 33 spotkania, w których nie zdobył żadnego gola.

W imieniu całego zarządu naszego klubu, wszystkich zawodników oraz redakcji naszej strony internetowej życzymy Grześkowi samych sukcesów w na boisku piłkarskim, a także w życiu prywatnym!