Zapowiedź ostatniej 13. kolejki brzeskiej A-klasy!

W najbliższy weekend ostatni raz w tym roku rozegrana zostanie pełna kolejka brzeskiej A-klasy. Po blisko czterech miesiącach rywalizacji drużyny udadzą się na zasłużoną przerwę międzyrundową, z której powrócą najprawdopodobniej pod koniec marca. Jednak zanim to nastąpi do rozegrania została wspomniana, ostatnia kolejka, która rozstrzygnie m.in. kto zostanie mistrzem rundy jesiennej. W walce o pierwszą lokatę pozostały już tylko dwa zespoły – obecny lider – Sokół Maszkienice oraz Poręba Spytkowska. Zdecydowanie łatwiejsze zadanie mają gracze z Poręby, którzy na wyjeździe zmierzą się z czerwoną latarnią ligi – Błękitnymi Przyborów. Podopiecznych trenera Kargula czeka z kolei ciężki mecz na boisku w Niedzieliskach, gdzie zagrają z czwartą w tabeli Koroną. W innych ciekawych spotkaniach 13.kolejki - Kłos Łysa Góra powalczy z Victorią Porąbka Uszewska (derby Gminy Dębno), a Pogórze Gwoździec z Jednością Paleśnica (derby Gminy Zakliczyn)..

Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście