Co słychać w A-klasie? cz.I

Powoli z zimowego snu wybudzają się kluby oraz reprezentujący je zawodnicy, którzy już w najbliższym czasie wznowią treningi przed rundą rewanżową brzeskiej A-klasy.

- Pierwszą drużyną, która przedstawiła pełny plan przygotowań do rundy wiosennej jest Sokół Maszkienice. Harmonogram jest dostępny do zobaczenia oraz przeczytania TUTAJ.

- Zmiany szykują się za to w Kłosie Łysa Góra. Drużyna na pierwszych zajęciach spotka się 5 stycznia na ZSTiO w Łysej Górze, gdzie zawodnicy poznają nowego szkoleniowca, a także poznają szczegółowy plan przygotowań przed nachodzącą rundą wiosenną.

- Spotkanie organizacyjne jest natomiast za zawodnikami lidera A-klasy – Strażaka Mokrzyska, którzy spotkali się 29 grudnia na gierce na orliku w Mokrzyskach. Trener Tomasz Rogóż przedstawił wtedy harmonogram treningów, a także planowane spotkania kontrolne.

- Do zajęć wracają także zawodnicy Błękitnych Przyborów, którzy na pierwszym treningu spotkają się 14 stycznia (19:00) na hali sportowej w Przyborowie.

Jeśli ktoś posiada informacje na temat pozostałych drużyn A-klasy prosimy o pozostawienie komentarza z informacją!

Dane: własne, Kłos Łysa Góra, Strażak Mokrzyska, Błękitni Przyborów