Co słychac w A-klasie? cz. II

- Przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2015/16 rozpoczyna 8.drużyna minionego sezonu – Kłos Łysa Góra. Podopieczni grającego trenera – Mariusza Sachy po raz pierwszy na zajęciach po przerwie wakacyjnej spotkają się w piątek, 10 lipca o godzinie 19;00. Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu tj we wtorki i piątki. W ramach przygotowań Kłos rozegra cztery spotkania kontrolne.

- Zmianie uległ plan przygotowań Arkadii Olszyny. Drużyna rozpocznie treningi tydzień wcześniej niż pierwotnie zakładano, w pierwszym tygodniu(6-10 lipca) zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu, natomiast od 13 do 18 lipca codziennie. Pierwsze spotkanie kontrolne rozegrane(19/20 lipca) zostanie z MLKS-em II Żabno, a nie z Dunajcem Zakliczyn.

Kłos Łysa Góra
- Błękitni Przyborów (A-klasa Brzesko) - 18/19.07,