Co słychać w A-klasie? cz.II

- W najbliższy piątek w sali gimnastycznej w Olszynach przygotowania do rundy wiosennej wznowi miejscowa Arkadia. Trener Mieczysław Żaba początek treningów wyznaczył na godzinę 19:30.

- Oficjalnie nowym szkoleniowcem przedostatniego Kłosa Łysa Góra został Andrzej Hajnysz. Nasze spekulacje dotyczące zmiany zostały potwierdzone przez stronę klubową. Na tym stanowisku były couch  Błękitnych Przyborów zastąpił dotychczasowego grającego trenera - Mariusza Sachę.

- Strażak Mokrzyska udostępnił na swojej stronie internetowej plan przygotowań oraz zestawienie sparingów przed rundą rewanżową. Podopieczni trenera Rogóza rozegrają 8 spotkań przygotowawczych, a treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu na własnych obiektach.

Plan sparingów Strażaka:
- 30.I - Jadowniczanka Jadowniki,