Co słychać w okręgówce? Cz. II

- 24 stycznia do zajęć powrócili zawodnicy Olimpii Kąty, którzy tego dnia o godzinie 19:00 spotkali się na pierwszym treningu w tym roku na hali w Wojakowej.

- Treningi wznowiła także Olimpia Bucze, która 18 stycznia wznowiła przygotowania do rundy rewanżowej. Gracze z Bucza trenują trzy razy w tygodniu i korzystają z obiektów hali w Okocimiu, Orlika w Buczu oraz zajęć w terenie. W planach Olimpia ma rozegranie czterech meczów sparingowych, w których spotkają się ze Strażakiem Mokrzyska, Strażakiem II Mokrzyska, Pagenem Gnojnik oraz Rzezawianką Rzezawa.

- Prawdopodobnie najwcześniej w całej lidze okręgowej przygotowania do wiosny wznowił lokalny przeciwnik naszej drużyny – Orzeł Dębno. Podopieczni trenera Sebastiana Grenia do zajęć wrócili już 7 stycznia i od tego momentu trzy razy w tygodniu trenują na własnych obiektach. W planach drużyna ma także zajęcia regeneracyjne na basenie oraz saunie.

- Dwie drużyny klasy okręgowej mają już za sobą gry kontrolne. Okocimski Brzesko pokonał 3-0 Metal Tarnów, a Rylovia Rylowa uległa IV-ligowej Tarnovii Tarnów 0-2. Oba mecze rozegrano na sztucznym boisku w Tarnowie.