Dwie szybkie bramki ustawiły mecz

Spotkanie idealnie zaczęło się dla gospodarzy, którzy już w 4 min za sprawą Grocholi objęli prowadzenie. Chwilę później wynik spotkania podwyższył Cisak i Strażak starał się kontrolować grę. Pod koniec pierwszej połowy mocniej zaatakowali goście jednak brakło szczęścia pod bramką Pacury. Druga część spotkania to ataki na bramkę z obu stron jednak piłka w żadnym przypadku nie znajduje drogi do bramki i spotkanie kończy się wynikiem ustalonym w I połowie.

Strażak Mokrzyska – Sokół Maszkienice 2-0 (2-0)
Bramki: Grochola 4, Cisak 10
Sędziował: Piotr Dudziak (KS Bochnia)
Żółte kartki: Kuras, Pałka, Grochola, Król
Widzów: ok 250

STRAŻAK: Pacura – Koczwara, Król, K.Zachara, Kuras(54 Duch), Cisak (67 Reczek), Pałka, Roczniak, Lis(78 Wyczesany), Grochola, Pasierb(46 Broszkiewicz),

SOKÓŁ: Grzesik – Węgrzyn, Zawada, Postawa, Palej, Płachno, Kądziołka(75 C.Chmielarz), Tomczyk, Curyło(61 Kubala), Izworski, R.Chmielarz (85 Janisz)

Jak padły bramki:
1-0 –
zamieszanie pod bramką Sokoła, do piłki równocześnie skaczą Węgrzyn i Zawada. Z Ich zderzenia korzysta Grochola, który strzałem z tzw”szpica” lewą nogą pokonuje Grzesika

2-0 dośrodkowanie z prawej flanki przechodzi swobodnie na drugą stronę do Cisaka, który zamykając akcję, uderzeniem z pola karnego pokonuje Grzesika