Finalna faza przygotowań!

To już ostatnia szansa aby w spotkaniu kontrolnym sprawdzić formę zawodników przed startem rundy rewanżowej. W sobotę po raz ostatni w takim charakterze zawodów na boisko wybiegną gracze Sokoła Maszkienice, którzy na wyjeździe spotkają się z Olimpią Wojnicz - vice-liderem I grupy tarnowskiej klasy okręgowej. Mecz rozpocznie w niedzielę 15 marca o godzinie 15:30 na bocznym boisku w Wojniczu.

Olimpia prowadzona z ławki trenerskiej przez byłego, wieloletniego zawodnika tarnowskiej Unii – Rogera Radlińskiego zajmuje w tabeli ligowej drugie miejsce gdzie ustępuje miejsca tylko rezerwom Okocimskiego Brzesko, do których tylko trzy oczka. Na Wojniczan mocno naciskają trzeci Pagen oraz czwarty Naprzód, którzy tracą odpowiednio jeden oraz dwa punkty.

W trakcie przygotować Olimpia rozegrała pięć na sześć zaplanowanych spotkań. Odwołany został pierwszy sparing z Orłem Dębno, a kolejne udało się bez przeszkód rozegrać.
- 7 luty Pagen Gnojnik 4-0,
- 14 luty Unia Tarnów JS 1-3,
- 21 luty Dunajec Zbylitowska Góra 1-3,
- 28 luty Ciężkowianka Cieżkowice 5-2,