Hokejowy wynik juniorów – Poręba lepsza o jedną bramkę

Bardzo ciekawy przebieg miał dzisiejszy, ostatni w tym sezonie mecz juniorów, w którym mierzyły się jedenastki Sokoła Maszkienice oraz Poręby Spytkowskiej. Z wygranej – co prawda cieszyli się przyjezdni ale wygrana nie przyszła im łatwo, bowiem od samego spotkania początku zmuszeni oni byli do obrabiania strat. Zwycięską bramkę Poręba zdobyła w 73 min, a aż osiem bramek kibice obejrzeli w I połowie meczu.

Sokół Maszkienice – Poręba Spytkowska 4-5 (4-4)

bramki:
1-0 K.Zydroń 12
2-0 Hajduk 20
2-1 K.Klecki 22
3-1 Kita 24
3-2 M.Góra 30
3-3 Klimek 33
4:3 K.Zydroń 36
4:4 Klimek 37
__________________________-
4-5 Klimek 74