Klasowa wygrana Sokoła Maszkienice!

Bezproblemową wygraną drużyny gości zakończył się dzisiejszy mecz XIV kolejki brzeskiej A-klasy, w którym to Sokół Maszkienice pokonał na wyjeździe Kłosa Łysa Góra 3-0. Prowadzenie „zielono – czarni” objęli w 18 min, gdy dogranie Bucha na gola, uderzeniem z pola karnego w długi róg wykończył Baran, dla którego była to debiutancka bramka w nowym zespole. Na kolejne trafienie – mimo dobrych okazji – kibice musieli czekać do 70 min. Wówczas to dośrodkowanie Bucha z rzutu wolnego tuż przy narożniku boiska, na gola głową zamienił Curyło. Goście ostatni cios zadali w 88 min, gdy wprowadzony ma boisko w II połowie Tomczyk, wykorzystał dogranie Barana i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gospodarzy.

Kłos Łysa Góra – Sokół Maszkienice 0-3 (0-1)

bramki: Baran 18, Curyło 70, Tomczyk 80
sędziował: Patryk Świerczek (KS Brzesko)
żółte kartki: Śliwa, Widło, Mytnik – Płachno, Bogusz
widzów: 100

KŁOS:

SOKÓŁ: Kalemba – Urbański, Zawada, Curyło, Bogusz – Mateusz Węgrzyn(77 Marek Węgrzyn), Kozieł, Płachno(87 Janisz), Baran – Dzieński, Buch(70 Tomczyk)

Wygrana oznacza, że kolejny tydzień Sokół spędzi na pozycji lidera brzeskiej A-klasy. Kolejny mecz „zielono - czarni” rozegrają już w przyszłym tygodniu, w niedzielę, a przeciwnikiem będzie Temida Złota.