Kolejne trafienia Dawida Curyło zapewniają Gryfowi wygraną!

Kolejne  trafienia Dawida Curyło zapewniają Gryfowi wygraną!

Dwa kolejne trafienia wczorajszego wieczoru etatowego i najlepszego strzelca Gryfu Borzęcin – Dawida Curyło, wydatnie przyczyniły się do wygranej jego futsalowej drużyny w meczu IX kolejki TLF Pawłowski Sport, w której ograli Control Process Luxtorpeda 3-2 i udanie zakończyli zmagania w I rundzie rozgrywek.

Wygrana Borzęcan oznacza przerwanie czarnej serii pięciu kolejnych meczów bez wygranej, a także awans na siódmą pozycję w tabeli ligowej. Rok 2016 Gryfu na tarnowskich parkietach zakończą jednak dopiero 28. grudnia gdy rozegrają Play-Off Pucharu Ligi ->terminarz rozgrywek.

W klasyfikacji strzelców Dawid Curyło zajmuje dziewiątą pozycję zdobywając w dotychczasowych spotkaniach 8.goli. Do liderów – Dawid Sojdy (Lumaro) i Damiana Świątka (Topicar) traci już jednak dziewięć bramek.

dane:http://www.futsal.tarnow.pl/
foto:Tomasz Lalewicz- AfterShot Fotografia