Letnia Liga Piłki Nożnej

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w rozgrywkach Letniej Ligi Piłki Nożnej. Jest to nie tylko zachęta do uprawiania sportu i poprawienia kondycji fizycznej, ale także do spotkań i sąsiedzkiej integracji.

-Głównym celem, jaki założyliśmy przy organizacji rozgrywek to popularyzacja piłki nożnej, zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz prowadzenia zdrowego trybu życia– mówi wójt Wiesław Kozłowski. Zwycięska drużyna otrzyma tytuł mistrza gminy i Puchar Wójta.

Termin zgłaszania drużyn upływa 21 kwietnia 2016 roku o godzinie 15:30. Wstępnego zgłoszenia można dokonać telefonicznie(696059154) lub wysyłając e-mail:mikolaj.gurgul@gminadebno.pl

Do udziału w rozgrywkach mogą być zgłoszone drużyny klubowe, firmy, „dzikie drużyny”, stowarzyszenia i inne. Osoby niepełnoletnie (od 16 lat) muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywkach. Planowane terminy rozgrywania meczów ligowych to wtorki i czwartki od godziny 19:00 do 21:00, mecz będzie trwał 2x20 min, system rozgrywek „każdy z każdym”. Miejscem rozgrywania meczów będzie orlik w Dębnie.

Regulamin Letniej Ligi Piłki Nożnej zakłada, że wrozgrywkach o Puchar Wójta Gminy Dębno wezmą udział drużyny złożone od 6 do 12 osób, które dokonały zgłoszenia do rozgrywek w określony przez organizatora sposób wskazany wregulaminie rozgrywek. Pełna dokumentacja zgłoszeniowa drużyny musi zawierać:

1. zgłoszenie drużyny do rozgrywek na druku wskazanym przez organizatora (stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu);

2. oświadczenia o stanie zdrowia złożone przez zawodników na druku wskazanym przez organizatora (stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszego regulaminu);

3. zgodę rodzica/opiekuna na udział w rozgrywkach zawodników, którzy ukończyli 16 rok życia na druku wskazanym przez organizatora (stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszego regulaminu).

W Letniej Lidze Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno mogą wziąć udział: - zawodnicy pełnoletni; - zawodnicy, którzy ukończyli 16 rok życia i przedłożą pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Letniej Lidze Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno w roku 2016 na druku wskazanym przez organizatora. 3. Zgłoszeni mogą być tylko zawodnicy posiadający odpowiedni stan zdrowia pozwalający na udział w rozgrywkach. Każdy zawodnik składa oświadczenie o stanie swojego zdrowia, na druku wskazanym przez organizatora.

dane: http://www.gminadebno.pl/news,2321.html