Młodziki z kolejną wygraną!

Drugą z rzędu wygraną odnieśli dzisiejszego popołudnia nasze młodziki, które w meczu III kolejki III ligi grupy I, pokonali na swoim obiekcie Victorię Bielcza 6-4. Dla gospodarzy bramki zdobywali: Michał Polanek x3, Kamil Latocha x1, Norbert Grochola x1 oraz Wiktor Korpacki x1. Dla drużyny gości wszystkie bramki zdobył Jakub Dubieniecki x4.

Sokół Maszkienice – Victoria Bielcza 6-4 (4-2)
bramki:
0-1 Dubieniecki 5
1-1 Grochola 15
1-2 Dubieniecki 19
2-2 Korpacki 26
3-2 Latocha 28
4-2 Polanek 29
4-3 Dubieniecki 34
4-4 Dubieniecki 37
5-4 Polanek 56
6-4 Polanek 59

SOKÓŁ: Sumara – Grochola, Wróbel, Bujak, Latocha, Wołek, Suder, Stec, Polanek, Zaleśny, Ważydrąg, Korpacki, Jakubas, Niemiec

VICTORIA: Mieszkowski – Góral, Gacoń, Wójcik, Bujak, Dubieniecki, Marcinek, Kapuściński

Kolejny mecz Młodziki rozegrają 18 maja (piątek) o godzinie 17:00, a rywalem podopiecznych Tomasza Świerczka będzie UKS AP Champions Brzesko. Mecz rozegrany zostanie na boisku Strażaka Mokrzyska.