Najsłabsze drużyny Małopolski w A-klasie!

Najsłabsze drużyny Małopolski  w A-klasie!

W minionym tygodniu przedstawialiśmy państwu najlepsze drużyny Małopolski na poziomie A-klasy, a w dniu dzisiejszym prezentujemy zestawienie najsłabszych drużyn tej klasy rozgrywkowej, które w rundzie jesiennej nie wygrały ani jednego spotkania. Wśród tych zespołów znajduje się nasz ligowy rywal - Victoria Bielcza, a cała tabela dostępna jest w rozwinięciu artykułu!

Po ponownym sprawdzeniu rozgrywek A-klasy znaleźliśmy sześć drużyn, które w rundzie jesiennej nie wygrały żadnego spotkania. Spośród tej grupy najwięcej punktów – 4, ma na koncie Rzozovia Rzozów (Kraków III), natomiast najmniej - po 1 punkcie, zgromadziły zespoły Iskry Brzezinki (Oświęcim) oraz Czapli Czaple Małe (Olkusz). O dziwo najwięcej bramek strzelonych ma na swoim koncie wcześniej wspomniana drużyna Czapli, która bramkarza rywali pokonała 18-krotnie. Ta sama drużyna straciła także najwięcej goli (-89) i dysponuje tym samym najgorszym bilansem bramkowym (-71).