Olimpia Kąty niedzielnym przeciwnikiem Sokoła

Zmagania w lidze okręgowej wchodzą w końcową fazę, a zawodników Sokoła Maszkienice czeka kolejny wymagający przeciwnik. W niedzielę na mecz do Maszkienic przybędzie klasyfikowana na siódmym miejscu w tabeli - Olimpia Kąty. Początek meczu wyznaczono na godzinę 17:00.

Podopieczni trenera Stanisława Filasa rundy rewanżowej „okręgówki” nie mogą zaliczyć do udanych. W siedmiu rozegranych na wiosnę spotkaniach, Olimpia odniosła zaledwie dwie wygrane i aż pięć porażek. Sześć punktów zdobytych w tym okresie powoduje, że drużyna w tabeli rundy wiosennej zajmuje przedostatnie miejsce, wyprzedzając tylko Pagen ,który na wiosnę zdobył tylko jeden punkt. W ogólnych rozrachunku „niebiescy” w porównaniu do rundy jesiennej zanotowali spadek od trzy lokaty – z czwartego na siódme, które zajmują po dwudziestu kolejkach z 29 punktami na koncie (9w – 2r – 9p). Mimo złego początku rundy rewanżowej Olimpia ma korzystny bilans bramkowy – przy 48 strzelonych golach, straciła ich 43 (bilans: +5). Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego najbliższego rywala jest młodszy z braci Cebulów – Damian, który ma strzelone 13 goli.

ZAPRASZAMY NA MECZ! KLIKNIJ NA OBRAZKU I DOŁĄCZ DO NASZEGO WYDARZENIA!

W ubiegłej kolejce, która oznaczona była numerem 21, Olimpia została bardzo wysoko ograna na własnym terenie przez Strażaka Mokrzyska, którzy w Kątach wygrał aż 5-1. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w 78 Damian Cebula. Więcej o tym meczu tutaj -> http://sokolmaszkienice.futbolowo.pl/game/725381/olimpia-katy-vs-strazak-mokrzyska

Ubiegłoroczne spotkanie Olimpii i Sokoła dostarczyło bardzo wielu emocji. Gospodarze po 50 minutach prowadzili już 2-0 (gole M.Cebuli i Nowaka). Wtedy do odrabiania strat ruszyli przyjezdni, a sygnał w 63 min dał wprowadzony chwilę wcześniej Tryka. Kolejne dwie bramki autorstwa Kozieła i Tomczyka wpadły w 71 i 73 min i dzięki tym golom trzy punkty pojechały do Maszkienic. Więcej o tym meczu tutaj -> http://sokolmaszkienice.futbolowo.pl/game/655929/olimpia-katy-vs-sokol-maszkienice